شهرداری رشت
۱۴۰۱ يکشنبه ۸ خرداد
گذشت در رانندگی اولین قدم در نظم دادن به ترافیک است ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞رعایت حق تقدم عبور برابراست با احترام به حقوق دیگران ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ با استفاده صحیح از وسایل حمل ونقل عمومی به بهبود ترافیک وپاکیزگی هوا کمک کنیم ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ رعایت قوانین ومقررات راهنمایی ورانندگی ،نشانگر شخصیت وفرهنگ اجتماعی ماست ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ تابلوهای راهنمایی ورانندگی پیام آوران نظم وقانون هستند ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ کاهش آلودگی هوای شهرمان همکاری یکایک مارامی طلبد ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ رعایت حق تقدم عبور نشان دهنده احترام به قانون وبیانگر رشد اخلاقی واجتماعی رانندگان است
آتش سوزی انبار ضایعات کاغذ و پلاستیک در بلوار امام رضا(ع) رشت/ آتش نشانی رشت 1400/10/13
آتش سوزی انبار ضایعات کاغذ و پلاستیک در بلوار امام رضا(ع) رشت/ آتش نشانی رشت

 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این آتش سوزی در ساعت 18:03 شنبه 11 دی ماه 1400 به مرکز کنترل 125 آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

سریعا 34 آتش نشان بهمراه 10 خودروی اطفایی و آبرسان به محل حادثه واقع در بلوار امام رضا(ع) ابتدای پلکوه اعزام شدند.

رییس سازمان آتش‌نشانی رشت که از شدت آتش سوزی یکباب انبار به مساحت تقریبی 80 متر مربع خبر داد، گفت: شدت شعله های آتش در حال سرایت به سقف یکباب خانه ویلایی بود که سریعا از پیشروی آتش جلوگیری شد.

شهرام مومنی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، ادامه داد: با توجه به حجم بالای دپوی کاغذ و پلاستیک؛ تلاش آتش نشانان برای مهار آتش بسیار مضاعف و نفس گیر بود.

وی در پایان ضمن خدا قوت و قدردانی از تمامی آتش نشانان در این عملیات که بالغ بر سه ساعت بطول انجامید، افزود: بحمداله در این عملیات به کسی آسیب جانی نرسید.

 
تعداد بازدید: 1321
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal