شهرداری رشت
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
گذشت در رانندگی اولین قدم در نظم دادن به ترافیک است ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞رعایت حق تقدم عبور برابراست با احترام به حقوق دیگران ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ با استفاده صحیح از وسایل حمل ونقل عمومی به بهبود ترافیک وپاکیزگی هوا کمک کنیم ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ رعایت قوانین ومقررات راهنمایی ورانندگی ،نشانگر شخصیت وفرهنگ اجتماعی ماست ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ تابلوهای راهنمایی ورانندگی پیام آوران نظم وقانون هستند ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ کاهش آلودگی هوای شهرمان همکاری یکایک مارامی طلبد ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ رعایت حق تقدم عبور نشان دهنده احترام به قانون وبیانگر رشد اخلاقی واجتماعی رانندگان است
تجلیل از آتش نشانان در کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهر شورای اسلامی شهر رشت 1399/07/08
تجلیل از آتش نشانان در کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهر شورای اسلامی شهر رشت

 

125رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- ظهر روز گذشته 7 مهر 99 با دعوت کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی رییس سازمان آتش نشانی، معاونین و افسران ارشد بهمراه تنی چند از آتش نشانان در شورای اسلامی شهر حضور یافتند.

گفتنی است: این دعوت به بهانه 7 مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی بود تا ضمن تجلیل از آتش نشانان اعضای محترم شورا دغدغه آتش نشانان را از نزدیک بشنوند.

شایان ذکر است: در ابتدا شهرام مومنی رئیس سازمان آتش نشانی توضیحات اجمالی از عملکرد سازمان آتش نشانی، دغدغه ها و کمبودها، امکانات موجود و ... را عنوان داشت.

در ادامه افسران ارشد این سازمان که بعنوان روسای 14 ایستگاه آتش نشانی و به نمایندگی از آتش نشانان شهر حضور داشتند به بیان وضعیت و شرایط موجود، خواسته‌های آتش نشانان و برخی پیشنهادات راهبردی پرداختند.

همین گزارش حاکی است: در ادامه با توجه به مطرح شدن برخی مشکلات و دغدغه ها که در بسیاری موارد پیگیری هایی نیز صورت گرفته بابک رمضانی بعنوان معاون خدمات شهری شورای اسلامی که در جریان پیگیری ها بوده به ارایه توضیحات پرداختند.

این جلسه و دیدار که در ادامه با تجلیل از آتش نشانان پایان یافت با حضور اسماعیل حاجی پور، بهراد ذاکری، فاطمه شیرزاد، فرهام زاهد ، محمد حسن علی پور و امیر حسین علوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت بود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
تعداد بازدید: 142
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal